Jump to content
Shipfriends

Speed Cat 1 (IMO 8816053)


symi

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Στον Σαρωνικό από ότι έχω καταλάβει 2 από τα ιπτάμενα της HSW θα σταματήσουν λόγο ηλικίας. Μήπως το νοικιάσανε στην AFD γιατί και αυτοί μπορεί να έχουν ίδιο θέμα ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ορίστε το αποτέλεσμα της αίτησης που, προσωπικά, μου κάνει εντύπωση.. 

 

                                               

ΘΕΜΑ 26

Έκτακτη δρομολόγηση Ε/Γ ΣΠΙΝΤ ΚΑΤ Ιστις γραμμές Α) ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ‐ΣΚΙΑΘΟΣ‐ ΣΚΟΠΕΛΟΣ‐ΑΛΟΝΗΣΟΣ και Β) ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ‐ΣΚΙΑΘΟΣ‐ΣΚΟΠΕΛΟ από 15052015 έως 07092015

ΚΑΤΑ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΘΕΤΙΚΑ

                                   

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Βεβαια δενξερω για ποσο ακομα γιατι ειδα μια φορτηγιδα διπλα του σημερα το πρωι .Πιθανοτατα να ξαναξεκινησουν τιποτα εργα για τη προβλητα κρουαζιερας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Όχι! Ακόμα στο Πειραιά είναι δεμένο! Εξάλλου είναι πολύ νωρίς για να φύγει, μιας και το πλοίο θα ξεκινήσει δρομολόγια το Μάιο

Στις 15 Μαίου σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση της εταιρείας

 

                                                         ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  HELLAS SPEED CAT      

 

 

 

Η εταιρεία μας HELLAS  SPEED  CAT ανακοινώνει την έναρξη των δρομολογίων στις 15 ΜΑΪΟΥ 2015 του ταχύπλοου καταμαράν   SPEED CAT   με Υψηλή ΤαχύτηταΆνεσηΚαθαριότηταΠολυτέλειαΚαφετέρια  – Πλήρως Κλιματιζόμενοστη γραμμή                                                                                                                          «ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΚΙΑΘΟΣΣΚΟΠΕΛΟΣ  –  ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ»

Το πλοίο θα εκτελεί καθημερινά δρομολόγια, με ώρες αναχώρησης από  Άγιο Κωνσταντίνο 09:00  και τους μήνες Ιούλιο-Αύγουστο  διπλά δρομολόγια 9:00 & 15:00.

 

Η  HELLAS SPEED CAT προσφέρει, πέραν των άλλων εκπτώσεων, έκπτωση 20% στα εισιτήρια επιστροφής επιβατών, εφόσον εκδοθούν ταυτόχρονα με τα εισιτήρια αναχώρησης. Η έκπτωση  ισχύει σε όλα τα ταξίδια ανεξαρτήτως ημέρας  δρομολογίου. Περισσότερες πληροφορίες στο  website: www.speedcat.gr

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αρκετές φορές τηλέφωνο - δεν απάντησε κανείς ποτε

Εχω στείλει εμαιλ - το ίδιο

Ηθελα να μάθω ποια εταιρεια θα εχει λεωφορείο για τον αγιο κωνσταντινο για να ενημερώσω την σελίδα μου ( όπου ηδη εχω τον σύνδεσμο προς την σελίδα τους )

Ελπιζω συντομα να απαντούν γιατι δεν το βριςκω υπεύθυνο αυτο , και δεν θα ειμαι ο μονος που προσπαθεί να επικοινωνήσει

( η προσπάθεια μου εγινε το μήνα Μάρτιο )

Θα ξανά καλέσω

Edited by wysiwid
Link to comment
Share on other sites

Καλά μην περιμένεις κάποια οργανωμένη εταιρεία, μην ξεχνάμε εκτος λειτουργίας ήταν το πλοίο τόσο καιρό. Ενα γραφείο έχουν καπου στη Νίκαια απ'όσο ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

δεν υποτιθεται απλα.. τα εχουν αναρτημενα κανονικα στην σελιδα τους... speedcat.gr   , οπως και η hellenic εχει πηγασο στα δρομολογια της ενω στο συστημα κρατησεων απολλωνα, το θελουν να παιδευουν τον κοσμο δεν εξηγειται αλλιως

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γιατι αυτό;Καποια βλαβη στο πλοιο ή κατι άλλο;Μεχρι και επισημη ανακοινωση για την εναρξη των δρομολογιων κανανε

Link to comment
Share on other sites

ηταν να ξεκινησει 15 μαιου, δεν ξεκινησε τοτε, μετα ηταν να ξεκινησει του Αγιου Πνευματος.. επισης δεν ξεκινησε

 

μου ειπαν οτι θα ξεκινησει στις 04 Ιουνιου και αναμενουμε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...