Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...

Αυτή τη στιγμή το πλοίο πρέπει να είναι στη ραδα της Σαγκάης, όπου αναμένεται να δέσει σε καμία 10άρια στο λιμάνι για να φορτώσει τα οχήματα, έτσι ώστε να φύγει γύρω στις 20-21 Νοεμβρίου από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή είναι στη ραδα της Σαγκάης

 

Έφυγε από Σανγκάη το πλοίο με προορισμό Σιγκαπούρη.Καλή επιστροφή σε πλήρωμα και βαπόρι

Edited by proud_ionian
quote
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χθες το βράδυ αναχώρησε από το λιμάνι Bazoul, μετά από παραμονή του και στη ράδα, οπότε χοντρικά αύριο το βράδυ προς Τρίτη ξημέρωμα θα είναι στα μέρη μας. :)

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει κανει εντυπωση και ρωταω γιατι συνηθως οταν δενει ενα πλοιο αναγγελεται εδω και στο σημερινο προγραμμα δε το λεει...οποτε απο εκει δημιουργηθηκε η απορια... + ο,τι σωστικα κτλ ...πχ και η Αριαδνη καποιες φορες απο Αλγερια ερχεται λιμανι ... 

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει κανει εντυπωση και ρωταω γιατι συνηθως οταν δενει ενα πλοιο αναγγελεται εδω και στο σημερινο προγραμμα δε το λεει...οποτε απο εκει δημιουργηθηκε η απορια... + ο,τι σωστικα κτλ ...πχ και η Αριαδνη καποιες φορες απο Αλγερια ερχεται λιμανι ... 

 

Το Λευκά Όρη στο Πέραμα θα πάει κατευθείαν. Δεν είναι απαραίτητο ότι το πρόγραμμα του ΟΛΠ θα αναφέρει από την προηγούμενη ημέρα, ποια πλοία αναμένονται να δέσουν στη περιοχή ευθύνης του.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένων των όποιων εργασιών έλαβαν χώρα όταν κατέβηκε Κορέα και του διαστήματος που έμεινε δεμένο έπειτα, νομίζω θα μπορούσε να είναι χειρότερα, με τρεξίματα κτλ. . Δεν ξέρω για το εσωτερικό του.

 

11306091194_b0326dec04_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βουίζει ο τόπος οτι τα πήρε η Attica... ειχαν ακουστεί φήμες πως θα μετέχει στον πλειστηριασμό... ολοι ξέρουν..και οταν τους ρωτάς κανείς δε ξέρει τίποτα...Μακάρι να τα ξαναδούμε πάντως..

 

Και να θες να αγιάσεις δε σε αφήνουν. Εδώ ψιλοακούστηκε και έκτοτε τίποτα. Όταν όμως βλέπεις και τα μεγαλοστελέχια με τα μπουφάν της άλλης εταιρείας να πηγαίνουν επίσκεψη στο πλοίο πως το αντιμετωπίζεις? Επίσκεψη για το καλοσώρισμα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...