Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

το λευκά ορη θα συμπληρώσει 2 εβδομάδες στη δεξαμενή της ελευσίνας, εξαιτίας της επιθεώρησης των δυο ελικοφόρων αξόνων (τελικά) αλλά και των συχνών στάσεων εργασίας των εργαζομένων στα ναυπηγεία τις τελευταίες ημέρες. από ότι άκουσα λένε ότι τη δευτέρα ή τη τρίτη θα πέσει (καλά θα κάνουν γιατί μάλλον θα ξεκινήσει απεργία διαρκείας από την τέταρτη)!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά την ακινησία του, το πλοίο θα αναλάβει ρόλο στα Χανιά Μαζί Με το ελ. βενιζέλος καθώς το λατώ ναυλώνεται στο εξωτερικό και το Έλυρος πάει ηράκλειο.

Edited by CptAris
Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω για χανια και θα φυγει ξανα για αδριατικη οταν γυρισει το ελυρος απο το ηρακλειο.αυτο ξερω, δεν το πιστευω.

Edited by gsxr_k7
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με καποιους αλλους λοιπον το καραβι θα ξαναγυριΣει πατρα Στο κλαΣΣικό του δρομολογιο. και μια ερωτηΣη για οποιον γνωριζει. είναι αληθεια πως δεν εχει αεροπορικες θεΣεις;

Link to comment
Share on other sites

ξανα ακουστηκε η φιμη οτι αυτο και το σοφοκλης τελικα πουληθηκαν σε αγοραστες απο την απω ανατολη...και οτι δεν προκειτε να ξεκινησει μετα την επισκευη του θα παραδωθει κατευθειαν στους αγοραστες του.....

Edited by proud_ionian
link
Link to comment
Share on other sites

Ειχαν παλια αΕροπορικα,πριν την τΕλΕυταια ΕπισκΕυη... Δημιουργησαν τις κυλιομΕνΕς σκαλΕς και Ετσι Επαψαν να υπαρχουν,αριστΕρα πρυμα... παΕι ο Βαπορας τον χανουμΕ... και το αΔΕρφακι του... Δυστυχως... πανΕ να ΒρουνΕ το Ionian King...

Link to comment
Share on other sites

περνωντας χθες ειδα πως ειναι ακομα στην ελευσινα.

την τεταρτη το βραδυ μιλουσα με τον υπαρχο του (ξαδερφακι γαρ) κ μου ελεγε οτι αρχες του μηνα ξεκινα για βενετια...αντε να δουμε τι ισχυει τελικα...

οπως κ να'χει ειμαι τυχερος που ταξιδεψα κ με τα δυο!!

μια φωτο απο το καλοκαιρινο μου ταξιδι.αναχωρηση απο βενετια στις 26-06-11

bikepics-2232357-full.jpg

κ μια ακομα τραβηγμενη απο την δεξια κουπαστη στο πανω καταστρωμα πινοντας μυρωδατο καφε...

χαραματα κυριακης 19-06-11 μπαινοντας στο μεγαλο καναλι μα μια ασυληπτη μπουνατσα...

bikepics-2232358-full.jpg

Edited by varth
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...