Jump to content
Shipfriends

Jean Nicoli (IMO 9161948)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αναμενομενο μιας και το μήκος του κενου επανω στην τσιμινιερα δεν χωραει και τις 4 εξαγωγες. Το σημαντικο ειναι οτι δεν θα παχυνει.

ΥΓ : κατι αντίστοιχο να περιμένουμε και για στη σμεραλδα αλλά και στα δηλος/πατμος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν. Έναν σχεδιαστή να το κάνει λίγο πιο κομψό και όμορφο. Μου φαίνεται αδιανόητο ότι σε τόσο μεγάλη τσινινιερα δεν χώρεσαν και χρειάζεται τόσο μεγάλη αλλαγή. Ας διατηρούσε το ίδιο σχήμα σε μεγαλύτερο μέγεθος ή ας γινόταν λίγο πιο «χοντρή» ώστε να χωρεσουν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα πλοια είχαν πανέμορφη και επιβλητική τσιμινιερα. Πολύ φοβάμαι Μάριε ότι όταν βαφτεί και η νέα λαμαρίνα που προστέθηκε μπροστα θα είναι έκτρωμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Μου φαίνεται άδειο το γκαράζ ή είναι ιδέα μου;Επίσης και στα καταστρώματα μόνο 4-5 επιβάτες,θα περίμενε κανείς για Αύγουστο μήνα να υπάρχουν περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Να δώσουμε λίγο Πασιφάη στο λαό της, με τα προηγούμενα σινιάλα της SNCM τα οποία και θεωρώ της πήγαιναν πάρα πολύ. Ίσως να είναι και τα ωραιότερά της σινιάλα, ever. Βρισκόμαστε πίσω στο 2014 στη Μασσαλία και το πλοίο αναχωρεί για το Ajaccio. Αυτή την εποχή είναι στη γραμμή της Μασσαλίας για το Porto Vecchio, της Κορσικής πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...