Jump to content
Shipfriends

Αντιπροσωπεία ανταλλακτικών στην Ελλάδα


Recommended Posts

Ειναι αναγκη να μαθω αν υπάρχει καποια αντιπροσωπεια ανταλλακτικων για προπελες πλοιων μεταβλητου βηματος (ελληνικη ή ξενη) ! Ξερει κανεις κατι σχετικα με το θεμα;Οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα, θα το εκτιμησω παρα πολυ!Ευχαριστω προκαταβολικα οσους καλοθελητες με βοηθησουν

Link to comment
Share on other sites

psaxneis opoiadhpote etaireia kai opoiodhpote systhma h' kapoio sygkekrimeno? Dokimease thn www.technava.gr gia ellada alla gia pio kalh akribeia

prepei na mas peis ti marka, kai ti antallaktiko akribws psaxneis

Ευχαριστω για το link και το ενδιαφερον.βρηκα αυτο που εψαχνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα φιλε

Για να βοηθηθεις στην αναζητηση σου διευκρινησε γιατι πλοιο μιλας διοτι αν μιλας για μικρο πλοιο τοτε πεσμου τον τυπο της ελικας που εχεις για να σου πω αμεσως ποιος ειναι ο αντιπροσωπος.

Η μεγαλυτερη αντιπροσωπεια στην Ελλαδα ειναι η KAMINCO στον Πειραια .το τλεφωνο δεν το εχω αυτη τη στιγμη αλλα αν το βρεις ζητησε τον κυριο Καμινη πατερα η γυιο.για περισσοτερα γραψε μου στο προσωπικο μου ε-μαιλ.

scaner

Ειναι αναγκη να μαθω αν υπάρχει καποια αντιπροσωπεια ανταλλακτικων για προπελες πλοιων μεταβλητου βηματος (ελληνικη ή ξενη) ! Ξερει κανεις κατι σχετικα με το θεμα;Οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα, θα το εκτιμησω παρα πολυ!Ευχαριστω προκαταβολικα οσους καλοθελητες με βοηθησουν
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...