Jump to content
Shipfriends
Neptune

Διάφορες ανακατατάξεις

Recommended Posts

Ο Νίκος Ναννος είναι Α’ μηχανικός στο Θεομήτωρ.

Ο Δημήτρης Φιλιάγκος είναι Α’ μηχανικός στο Ιωάννης Θηρεσία.

Ο Θόδωρος Ελευθερίου είναι Α’ μηχανικός στο Αθηνά Π.

Ο Θόδωρος Τσαλίκης είναι Α’ μηχανικός στο Γλυκοφιλούσα V.

O Ηλίας Τσουτσουρας ως Β’ μηχανικός στο Γλυκοφιλούσα V

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Νίκος Μεταξας ως Α’ λογιστής (καλορίζικος) στο Αριάδνη στη θέση του Λεονάρδου Τσάμη

Ο Θοδωρής Καραδημητρός ως υποπλοίαρχος στο Αριάδνη στη θέση του Θανάση Χρυσαφου

Ο Χρήστος Σταυράκης ως υποπλοίαρχος στο Αριάδνη στη θέση του Νίκου Λούσσα

Η Φωτεινή Παλισιδου (καλορίζικη) ως ανθυποπλοίαρχος στο Αριάδνη στη θέση του Γιάννη Ψωμά

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Κώστας Μαζουρόπουλος ως ύπαρχος στο Blue Star Delos στη θέση του Ηλία Πιτσικούλη.

Ο Ηλίας Πιτσικούλης ως ύπαρχος στο Blue Star Patmos στη θέση του Θανάση Σταυροπουλου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Εξπρές Σκιάθος ύπαρχος είναι ο Νίκος Βαβάτσικος, ανθυποπλοίαρχοι είναι ο Στέργιος Στεριόπουλος και η Τομη Τσολιά, Α' μηχανικός ο Χρύσανθος Μπουντούκος, Α/Β μηχανικός ο Ηλίας Τσαπρούνης, Γ' μηχανικός η Μαρία Κυριακοπούλου, Αρχιλογιστής ο Γιάννης Γκιώνης και Β’ Λογιστής ο Δημήτρης Μάρκου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Λευτέρης Απόκοτος ως Α’ μηχανικός (καλορίζικος) στο Superferry στη θέση του Νόντα Λυμπερόπουλου

Ο Νόντας Λυμπερόπουλος ως Α’ μηχανικός στο Κύδων στη θέση του Μύρων Ραβανιστακη.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Μπάμπης Καρράς ως Α΄ μηχανικός στο Κρήτη Ι στη θέση του Ηλία Βολονάκη

Ο Κυριάκος Πέτρουλας ως Α΄ μηχανικός στο Βιτσέντζος Κορνάρος στη θέση του Μανώλη Παρακατσαλάκη.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neptune   

Επειδη εχουμε φαγωθει με τους καπετανιους του Σολωμου να πουμε οτι Α μηχανικος ειναι ο Μανολης Βεντουρης και υπαρχος ο Κωστας Λιναρακης

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Γιάννης Κολλινιάτης ως Α’ μηχανικός στο Νήσος Ρόδος στη θέση του Παντελή Αράπη.

Ο Βαγγέλης Καραμολέγκος ως ύπαρχος στο Νήσος Ρόδος στη θέση του Γιώργου Κρομμυδα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στη βάρδια του cpt Γιώργου Δήμου στο Superrunner είναι:

Ύπαρχος ο Προκόπης Παρλιάρος, υποπλοίαρχος ο Νίκος Ζαννάκης, Α’ μηχανικός ο Θόδωρος Θεοδωροπουλος, Β’ μηχανικός ο Ζήσης Στρωματιάς, Γ’ μηχανικός ο Άρης Δόβας, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Γιάννης Μαμωνίδης, Αρχιλογιστής ο Μπάμπης Κουτρούκης, Β’ λογιστής ο Γιάννης Φοράδης, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Δημήτρης Δερματιάς και ναύκληρος ο Δημοσθένης Τσαπαλιάρης

Στη βάρδια του cpt Σπύρου Γεράρδη στο Superrunner είναι:

Ύπαρχος ο Τάσος Αθανασογιαννόπουλος, υποπλοίαρχος η Αγγελική Κωστάκη, Α’ μηχανικός ο Ευρυβιάδης Ραιδης, Β’ μηχανικός ο Παύλος Τσιόλας, Γ’ μηχανικός ο Γιάννης Μαυρουδής, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Βαγγέλης Γλύπτης, Αρχιλογιστής ο Δημήτρης Ζιώτης, Β’ λογιστής ο Αχιλλέας Κυριακόπουλος, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Αλέξανδρος Μπουρέλος και ναύκληρος ο Θόδωρος Μακρινός

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Superferry είναι ύπαρχος ο Αντώνης Μαμάς, υποπλοίαρχος ο Παύλος Σαράτσογλου, ανθυποπλοίαρχος ο Παναγιώτης Τόλιας, Α’ μηχανικοί ο Λευτέρης Απόκοτος και ο Αγγελής Ξενος, Β’ μηχανικοί ο Αλέξανδρος Κοραχλής και ο Ανδρέας Μαντάς, Γ’ μηχανικοί ο Κυριάκος Μπατσάλιας και ο Θεοχάρης Καλογιάννης, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Νίκος Αντωναρακης, Αρχιλογιστής ο Πέτρος Ζούρας, Α’ λογιστής ο Σπύρος Σπηλιόπουλος, Β’ λογίστρια η Σοφία Βεργή, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Χρήστος Σωτηράλης, αρχιθαλαμηπόλος ο Παναγής Χαλικιάς και ναύκληρος ο Μπεκηρ Δελη

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Δασκαλογιαννης είναι ανθυποπλοίαρχος ο Μαρίνος Ιωσήφ Τωμαδάκης, Α’ μηχανικός ο Νίκος Κουντουράκης, Γ’ μηχανικός ο Γιώργος Τραχαλάκης, ναύκληρος ο Ανδρέας Λουγιάκης.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/19/2017 at 3:13 PM, Panagia Ekatontapiliani said:

Στο Superferry είναι ύπαρχος ο Αντώνης Μαμάς, υποπλοίαρχος ο Παύλος Σαράτσογλου, ανθυποπλοίαρχος ο Παναγιώτης Τόλιας, Α’ μηχανικοί ο Λευτέρης Απόκοτος και ο Αγγελής Ξενος, Β’ μηχανικοί ο Αλέξανδρος Κοραχλής και ο Ανδρέας Μαντάς, Γ’ μηχανικοί ο Κυριάκος Μπατσάλιας και ο Θεοχάρης Καλογιάννης, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Νίκος Αντωναρακης, Αρχιλογιστής ο Πέτρος Ζούρας, Α’ λογιστής ο Σπύρος Σπηλιόπουλος, Β’ λογίστρια η Σοφία Βεργή, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Χρήστος Σωτηράλης, αρχιθαλαμηπόλος ο Παναγής Χαλικιάς και ναύκληρος ο Μπεκηρ Δελη

Υποπλοίαρχος ο Παναγιώτης Τόλιας και Β' Μηχανικός ο Αλέξανδρος Κοραχαης.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×