Neptune

Διάφορες ανακατατάξεις

1,418 posts in this topic

Στο Morocco Star ύπαρχος είναι ο Πολύκαρπος Σαββόπουλος, υποπλοίαρχος ο Φάνης Κουντούρης, Α’ μηχανικός ο Βαγγέλης Τσιρόπουλος, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Γιάννης Καλούδης.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Διονύσης Δρακόπουλος ως Α’ μηχανικός στο Blue Horizon στη θέση του Βαγγέλη Τσιρόπουλου. Ο Σταμάτης Καλφαμανώλης ως ύπαρχος στο Διαγόρας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Αχαιός είναι ανθυποπλοίαρχος ο Γιάννης Μπαΐρακτάρης, Α’ μηχανικός ο Κώστας Παργιάρος, Β’ μηχανικός ο Γιάννης Μεγαλοοικονόμου, Γ’ μηχανικός ο Κώστας Αθανασόπουλος, Α΄ λογιστής ο Νίκος Αξιώτης και Ναύκληρος ο Γιώργος Πιτούλης.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Φοίβος είναι υποπλοίαρχος ο Κώστας Χατζόπουλος, Α’ μηχανικός ο Τάσος Αθανασίου, Β’ μηχανικός ο Ζαχαρίας Τσίγκος, Γ’ μηχανικός ο Μπάμπης Μπέσης, Αρχιλογιστής ο Βασίλης Μηνατσής και Ναύκληρος ο Τάσος Κόνδυλας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Νήσος Μύκονος ύπαρχος είναι ο Σταμάτης Κουτουφουρης, υποπλοίαρχοι ο Φώτης Μπρέκας και ο Νίκος Λούσσας, ανθυποπλοίαρχος ο Γιώργος Αθανασογιανόπουλος, Α’ μηχανικοί ο Νίκος Αλεξάνδρου και ο Γιάννης Μελισσινός, Α/Β μηχανικός ο Μπαμπής Κονταράτος, Β’ μηχανικοί η Νανα Σιλελεογλου, ο Θόδωρος Παπούλης και ο Δημήτρης Πιπίδης, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Γιούργιας, Αρχιλογιστής ο Γιώργος Παπανικολάου, Α’ λογιστής ο Παναγιώτης Αυτιάς, Β’ λογίστρια Λίζα Σάλτσικα, Προϊστάμενος αρχιθαλαμηπόλος Γιάννης Μαλατέστας, Λοστρόμος ο Βαγγέλης Μωρογιάννης.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Βασίλης Παχωπός Ύπαρχος στο Νήσος Σάμος

Share this post


Link to post
Share on other sites

Α’ μηχανικός στο Άγιος Ελευθέριος IV είναι ο Γιάννης Μπινιάκης και Α’ μηχανικός στο Απόστολος Μ ο Θόδωρος Ελευθερίου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Μυρτιδιώτισσα ξέρουμε ομάδα γέφυρας, μηχανής, λογιστηρίου κλπ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited)

Στο Flying Cat 6 ανθυποπλοίαρχος είναι η Μαρία Τσουκάνα, Α ‘ μηχανικός ο Λουκάς Δερμάνης και Β’ λογίστρια η Φωτεινή Γεωργαντίδου.

 

 

Edited by polmyt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited)

ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ SEA JET 2 ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟ    ΕΛΕΝΗ ΚΟΚΟΛΗ .Α ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΙ Γ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  Ο ΣΑΒΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ.

Edited by Shipfaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Champion Jet 2 ύπαρχος είναι ο Κώστας Καταγάς, υποπλοίαρχος ο Νεκτάριος Κλώνος, Α’ μηχανικός ο Βαγγέλης Λαζαρόπουλος, Β’ μηχανικός ο Πέτρος Δημοτάκης, Γ’ μηχανικός ο Δημήτρης Παπακανέλλος, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Βαγγέλης Καλλής, Αρχιλογιστής ο Θανάσης Τούντας, Β’ λογιστής ο Γιώργος Ανωπολιτάκης, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Κώστας Μαρκάκης και Ναύκληρος ο Αλέξης Ασημακόπουλος.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Παναγιώτης Σκανδαλέλλης ως υποπλοίαρχος στο Νήσος Μύκονος στη θέση του Νίκου Λούσσα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited)

Στο Αριάδνη ύπαρχος είναι ο Δημήτρης Δόξας, υποπλοίαρχοι οι Θανάσης Χατζημιχαήλ, και Θανάσης Χρυσαφός και ανθυποπλοίαρχος ο Γιάννης Ψωμας, Α’ μηχανικός ο Κώστας Λαχανάς, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Μανωλης Κοτσικας, Αρχιλογιστής ο Γιάννης Γκιώνης, Α’ λογιστής ο Λεονάρδος Τσάμης, Β’ λογιστής Μανώλης Δαμασκηνός, Προϊστάμενος αρχιθαλαμηπόλος Κώστας Τακτικός, Λοστρόμος ο Δημήτρης Φλάμος.

Edited by polmyt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Highspeed 7 ύπαρχος είναι ο Γιώργος Λαρυγγάκης, υποπλοίαρχος ο Μανώλης Μιχαλάκης, Α’ μηχανικός ο Γιώργος Παπαγεωργίου, Β’ μηχανικοί ο Γιώργος Ραΐτσος και ο Σπύρος Καλογήρου, Γ’ μηχανικός ο Σταμάτης Φουρτουλάκης, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Θοδωρής Σκουλαρίκης, Αρχιλογιστής ο Δημήτρης Μαρής, Β’ λογιστής ο Γιώργος Κυριακάκης, προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Ανδρέας Αντωνάκος και ναύκληρος ο Μπάμπης Στρούζας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Μάκης Βαρθολόμος ως αρχιλογιστής στο Αριάδνη στη θέση του Γιάννη Γκιώνη

Ο Νίκος Λούσσας ως υποπλοίαρχος στο Αριάδνη στη θέση του Θανάση Χατζημιχαήλ.

Ο Γιάννης Αναγνώστης ως ύπαρχος στο Νήσος Χίος.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Εξπρές Πήγασος ύπαρχος είναι ο Πέτρος Βουγιουκλάκης, υποπλοίαρχος ο Γιώργος Μαρκαντώνης (καλορίζικος), ανθυποπλοίαρχος η Νατάσσα Μητρωκα, Α΄ μηχανικός ο Γιάννης Κολινιάτης, Α/Β μηχανικός ο Κώστας Χαλκιαδακης, Β’ μηχανικός ο Γιώργος Κουκουράκης και Γ’ μηχανικοί ο Γιάννης Κυριόπουλος και ο Νίκος Μικές, Προϊστάμενος Ηλεκτρολόγος ο Στέλιος Κρεούδης, Αρχιλογιστής ο Γιάννης Κυρτάτας, Α’ λογιστής ο Θανάσης Γιαννουκάς και Β’ λογιστής ο Νίκος Καραντώνης, Προϊστάμενος Αρχιθαλαμηπόλος ο Νεκτάριος Χαραμής και Ναύκληρος ο Αλέκος Αλί Αγά.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Ζήσιμος Βαγγελάτος ως ύπαρχος στο Blue Horizon στη θέση του Γιάννη Παλαμίδα.

Ο Ηλίας Πιτσικούλης ως ύπαρχος στο Blue Star Delos

Η Κατερίνα Παναγιωτάκη ως υποπλοίαρχος στο Blue Star Naxos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο Olympic Champion ύπαρχος είναι ο Βαγγέλης Ρούλιας, υποπλοίαρχοι ο Γιάννης Τσικαλάκης και ο Γιώργος Απέργης, ανθυποπλοίαρχος η Παναγιώτα Στοματάκη, Αρχιλογιστής ο Νίκος Παθιάκης, Α’ λογιστής ο Νίκος Κουντουράκης, Β’ λογιστής Χάρης Αρκούδας, Προϊστάμενος αρχιθαλαμηπόλος ο Σάκης Μπουνιας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now