Jump to content
Shipfriends

links για video & φωτογραφίες


Nick the Greek

Recommended Posts

Ενα ωραιο

με SUPERSPEED(απο εναν Πολωνο που εχει την ιδια τρελλα με μενα για τα speed και επειδη ειναι πιο κοντα,την εκανε την τρελλα και τα ταξιδεψε:(,να δω εγω ποτε:rolleyes:)και αλλο
με επιβιβαση και αποβιβαση.

ΥΓ.Σας χρωσταω 3 special βιντεακια απο το προσφατο ταξιδι μου;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ΥΓ.Σας χρωσταω 3 special βιντεακια απο το προσφατο ταξιδι μου;)

Φρεσκα φρεσκα επιτελους καταφερα να τα ανεβασω! Το ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ στην

του για Πειραια (λιγο σκοτεινο στην αρχη)αφιερωμενο στον proud -
με την ΑΡΙΑΔΝΗ απο την Πατρα -
του SUPERFAST XI στην Ιγουμενιτσα.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο βιντεάκι φίλε margaritis24 με μια ασυνηθιστη μανουβρα για τα λεμονάδικα.

Στο τίτλο μόνο έχεις κάνει λάθος εκ παραδρόμης προφανώς κι έχεις βαλει αριστερή στροφή ενώ είναι δεξιά οπότε κάνε ένα edit.

Ξέρουμε ποιος ηταν ο καπετάνιος να του αποδωθούν τα του Καίσαρος?

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που πίστευα ότι ασχημότερο livery από του F. DIAMOND δεν υπάρχει, είδα το νέο πλοίο της Thompson, το γνωστό από την καριέρα του με τη Celebrity, Galaxy. Το πλοίο αυτό τον καιρό ανακαινίζεται στο Lloyd Werft, ώστε να ξεκινήσει τη νέα του πορεία.

Νέο όνομα είναι το "Mein Schiff", που μεταφράζεται από τα Γερμανικά "Το δικό μου πλοίο".

Προφανής και η αγορά που προορίζεται...

Ωραίο το γαλανό (που λένε και στα μέρη μου) hull, αλλά όλες αυτές τις λέξεις διάσπαρτα τί τις θέλουν?

Link to comment
Share on other sites

Το σχετικο

απο το ταξιδι μου με την ΑΡΙΑΔΝΗ στις 8/1

ΥΓ2.Εξω ακριβως απ το λιμανι της Ανκονα ειχε αρκετα ρευματα,αερα και φουρτουνα με αποτελεσμα ο πλοηγος,να μην μπορει να ανεβει στο πλοιο με τιποτα.Λιγο πριν την μπουκα τα καταφερε.

Link to comment
Share on other sites

To μόνο που καταλαβαίνουν αυτοί είναι ότι δεν έδεσε στο λιμάνι και συνεπώς θα αφαιρεθεί από την επιδότηση το ανάλογο ποσοστό. Πού να φθάσει το μυαλό τους μέχρι τους ναυτικούς ή να κατασκευάσουν καλύτερες υποδομές. Και επειδή ξεφύγαμε από το θέμα να ζητήσω συγγνώμη από τους "αρχηγούς" (διαχειριστές).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...