Jump to content
Shipfriends

Leve Ferries


Recommended Posts

  • 1 month later...

"Πήραν το παιδί μου με τις παντόφλες" .

άλλο ένα επεισοδιακό επεισόδιο στο οικογενειακό σήριαλ..

Quote

Στα χέρια της Αστυνομίας έπεσε ο Γιάννης Λεβεντάκης για συμμετοχή σε κορονο-πάρτι.

Ο νεαρός εφοπλιστής συνελήφθη χθες το βράδυ λίγο μετά τις 9, μετά από καταγγελία κατοίκων της Νίκαιας ότι μέσα στο κατάστημα που διατηρεί στην πλατεία Στάθα απέναντι από το γήπεδο του Ιωνικού, είχε μαζευτεί κόσμος έτρωγαν σουβλάκια και έπιναν μπύρες.

Ο γιος του εφοπλιστή συνελήφθη και οδηγήθηκε στο Αυτόφωρο.

Ο πατέρας του Γιώργος Λεβεντάκης μιλώντας στο protothema.gr δήλωσε πως «πήραν το παιδί μου με τις παντόφλες. Ήταν στο σπίτι του και τον κάλεσε ο υπεύθυνος του καταστήματος ο οποίος είχε πάει στο μαγαζί με άλλους υπαλλήλους για να κάνουν δουλειές και πήραν να φάνε σουβλάκια. Κάποιος κάλεσε την Αστυνομία, με αποτέλεσμα να πάνε εκεί και να ζητήσουν τον υπεύθυνο. Ο γιος μου επειδή έχει φοβηθεί μετά από όλες αυτές τις περιπέτειες πήγε να δει τι είχε συμβεί ως ιδιοκτήτης. Εφυγε από το σπίτι με τις παντόφλες και τον συνέλαβαν».

https://www.in.gr/2021/02/04/greece/lockdown-synelifthi-o-gios-tou-efoplisti-leventaki-gia-korono-parti/

Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2020 at 1:09 AM, Mad Pax said:

Tο έχει η μοίρα αυτού του παιδιού να βρίσκεται συνεχώς σε λάθος τόπο λάθος ώρα.

 

Τα έχει πεί ο προλαλήσας :D. Εγώ απορώ πως με τόσα που έχουν γίνει, κυκλοφορεί ακόμη ελεύθερος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...