Jump to content
Shipfriends

Paros Jet (IMO 9125255)


George

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μιας και απ οτι φαινεται δεν θα το δουμε να ταξιδευει φετος εδω σε μια φωτο φευγωντας τον Ιουνιο του 21 απο Χαλκη για Καρπαθο

received_531790434625273.thumb.jpeg.df914debc5bd1b8801304390a505af83.jpeg

Edited by polmyt
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Αν δεν επιδοτηθεί η γραμμή της Θεσσαλονίκης - Σποράδων ( Μαντούδι )

Μήπως το δούμε στο Μαντούδι - Σποράδες - Βόλος ; ( αν και ακούγεται οτι θα ζητήσει με το Ανδρος γραμμή για να ενεργοποιησει μαλλον το Νάξος Τζετ )

Edited by polmyt
quote
Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο ΣΑΣ που έγινε ζητήθηκε τροποποίηση της γραμμής του Άνδρος Τζετ από Βόλο-Σποράδες-Μαντούδι για τη γραμμή Πειραιάς-Πάρος-Νἀξος-Θηρα, η οποία και έγινε ομόφωνα θετική.

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει λίγη υπομονή να δείτε και το επόμενο ΣΑΣ, εγώ αυτη την πληροφορία έχω, οτι θα ξαναζητήσει αυτό που πρόσφατα άλλαξε,  να την μοιράζομαι μαζί σας την πληροφορία ή να την κρατάω , γιαυτο τον λογο δεν εχουμε το forum ? οι σχεδιασμοί των εταιρειών αλλάζουν συνεχώς, αλλα να μην συζητάμε αυτά που μαθαίνουμε απο αξιόπιστες πηγές?

Οι ώρες του ( όποιου ) ταχυπλόου  μάλιστα θα είναι πολύ εμπορικές

08:30 απο Μαντούδι και 12:30 απο Βόλο ( ιδανικό για Θεσσαλονικείς και οχι μονο )

Edited by wysiwid
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά αναφέρω τι έχει δημοσιευτεί επίσημα από το ΣΑΣ. Ο καθένας είναι ελεύθερος να γράφει ό,τι θέλει και όπως το θέλει και δεν νομίζω να άσκησα κριτική στα γραφόμενά σας. 

Link to comment
Share on other sites

εντάξει να σημειώσω οτι οταν έγραψα αυτή την πληροφορία , ήταν σε γνώση μου και το αίτημα για αποδρομολόγηση. Εγω αναφέρομαι στο επόμενο ΣΑΣ που θα γίνει.

@express skiathos το σημαντικό είναι να μάθουμε τι επιτέλους θα συμβεί στην γραμμή μας, είμαστε - ΚΥΜΗ, - ΑΓΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ , - πιθανότατα και η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ και πάμε για το Μαντούδι για Ιούνιο - Σεπ... ρωτάνε άνθρωποι επιβάτες αλλα και εταιρείες με φορτηγά.. αν θα μπορούν να πάνε η οχι στο Μαντούδι..  μακάρι να μάθουμε ολοι μας κάποιο θετικό νέο.

Edited by wysiwid
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...