Jump to content
Shipfriends

Βοήθεια για Κρουαζιέρα


Recommended Posts

καταρχήν καλως σας βρήκα

θέλω να κλείσω μια 7ημερη κρουαζιέρα για τους γονείς μου για αρχές οκτωβρίου από πειραιά για μάλτα τυνησια μονακο κ.τ.λΔεν μπορώ να βγάλω όμως άκρη.Θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει?:D

να σται καλά

Link to comment
Share on other sites

καταρχήν καλως σας βρήκα

θέλω να κλείσω μια 7ημερη κρουαζιέρα για τους γονείς μου για αρχές οκτωβρίου από πειραιά για μάλτα τυνησια μονακο κ.τ.λΔεν μπορώ να βγάλω όμως άκρη.Θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει?:D

να σται καλά

Να σε κατατοπισουμε αλλα πρωτα να μας κατατοπισεις και εσυ :),

ψαχνεις συγκεκριμενη κρουαζιερα με συγκεκριμενη εταιαρεια / καραβι ή ψαχνεις γενικως;

Δωσε μας στοιχεια να σε κατατοπισουμε.

και καλως μας βρηκες

Link to comment
Share on other sites

Αρχές Οκτώβρη δεν ξέρω τι κρουαζιέρα μπορεί να βρείς από Πειραιά , αλλά στις 29 Αυγούστου έχει μοναδική αναχώρηση το Τhe Aegean Pearl για περίπου αυτό που ψάχνεις. Επταήμερη κρουαζιέρα:

Πειραιάς - Μεσσίνα - Νάπολη - Τσιταβέκια - Τύνιδα - Βαλέττα - Πειραιά. (από 895 euro και το δεύτερο άτομο δωρεάν)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ που απαντήσατε.

ψάχνω γενικως απλά θα με ενδιεφερε να ειναι πολυ ωραίο το καράβι.στις 29 την εχω δει αλλα δεν βολευει η ημερομηνία

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν από Πειραιά δεν είναι δυνατή προσέγγιση σε Τύνιδα ΚΑΙ Νίκαια σε 7ήμερη κρουαζιέρα. Τα μίλια είναι πολλά.

Ρίξε μια ματιά στο site της Louis (louiscruises.com) στις "κρουαζιέρες από Ιταλία".

Εχουν στις 19/10 μια 10ήμερη με δρομολόγιο Κουσάντασι, Πάτμος, Μύκονος, Σαντορίνη, Κατακολο, Μεσσίνα, Μασσαλία, Γένοβα, Νάπολη, Πειραιάς.

Το κομμάτι Κατάκολο - Πειραιάς (21-28/10/08), είναι 7ημέρες.

Edit: Το πλοίο είναι το Orient Queen

Link to comment
Share on other sites

θέλω για αρχές 10του

βρήκα μια στις 5/10 αλλά ξεκινάει από ρώμη

με το costa concordia.αλλά και πάλι δεν είναι αυτό που ψάχνω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...