Jump to content
Shipfriends

Σχόλια για την πρωτοβουλία


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
NISSOS XIOS η δουλειά σου είναι καταπληκτική.Το έχω δηλώση οτι είμαι fan της "ναυπηγικής " σου.Θα ήθελα να σε παρακαλέσω έαν είναι εφικτό να στολίσεις την γέφυρα με χειρηστήρια που θα δίνουν την δυνατότητα χειρισμών .Και βέβαια θα δώσουν μια ακόμη πιο ρεαλιστική εικόνα του "καπετάνιου".Εκ των προτέρων σε ευχαριστώ και συγχαρητήρια για την δουλέιά σου.

Καταρχην ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια;)

Φιλε plori δυστυχως δεν ασχολουμαι με το στολισμα της γεφυρας:o Μου φαινεται αρκετα περιπλοκο και προς το παρον δεν εχω ορεξη να το προσπαθησω.Μου αρκει μια γεφυρα και το panel του game για να κανω τις διαφορες μανουβρες!:)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια;)

Φιλε plori δυστυχως δεν ασχολουμαι με το στολισμα της γεφυρας:o Μου φαινεται αρκετα περιπλοκο και προς το παρον δεν εχω ορεξη να το προσπαθησω.Μου αρκει μια γεφυρα και το panel του game για να κανω τις διαφορες μανουβρες!:)

Δεν πειράζει ,΄κάποια στιγμή που θα έχεις την ανάλογη "όρεξη" θα το κάνεις όπως λές,αλλά και πάλι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την υπάρχουσα ορεξή σου που κατάφέρνεις αυτά τα αριστουργήματα.Και με την ευκαιρία αυτή στο "καρνάγιο" τι υπάρχει;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Και με την ευκαιρία αυτή στο "καρνάγιο" τι υπάρχει;:confused:

Ε οχι και καρναγιο...ολοκληρα ναυπηγεια διαθετει το καταστημα:D Τωρα βρισκονται τα CHAMPION/SPIRIT για μετασκευη ωστε να ακολουθησει το βελτιωμενο update τους.Και ενα shot απ την καινουργια τους γεφυρα.

NHSOS XIOS καταπληκτική δουλειά και εξαίρετο το panel από τη γέφυρα

Panel?? Εννοεις την γεφυρα των SuperSpeed φανταζομαι;)

post-709-128326976643_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Panel?? Εννοεις την γεφυρα των SuperSpeed φανταζομαι;)

Ωωω λάθος διατύπωση. Εννοούσα το καλό οπτικό πεδίο που έχουμε από τη γέφυρα. Μου αρέσουν τα μοντέλα που μπορώ από τη γέφυρα να βλέπω και τη πλώρη.:)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τον φιλο NISSOS XIOSεαν είναι εφικτό οταν είσαι μέσα στην γέφυρα και το οπτικό πεδίο σου είναι μπροστά να ακούγεται ο ήχος (μηχανών - κόρνα ).Ενώ τώρα μόλις γυρίσει πρός τα πλάγια ακούς τους ήχους.Ελπίζω να μην κουράζω.....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ας πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα μεγάλο

ευχαριστώ

σε όλους εσάς που εκτός από τον πολύτιμο χρόνο σας, καταθέτετε και την ψυχή σας, για να μπορούμε όλοι εμείς να αρμενίζουμε ..

Link to comment
Share on other sites

κι αν μου επιτρέπετε μια απάντηση στον χρήστη "KARAVI"

(μιας και δεν παίρνει πμ)

σχετικά με το:

" Ερωτώ.......

--------------------------------------------------------------------------------

Θα ήθελα να ρωτήσω τον φιλο NISSOS XIOSεαν είναι εφικτό οταν είσαι μέσα στην γέφυρα και το οπτικό πεδίο σου είναι μπροστά να ακούγεται ο ήχος (μηχανών - κόρνα ).Ενώ τώρα μόλις γυρίσει πρός τα πλάγια ακούς τους ήχους.Ελπίζω να μην κουράζω..... "

εγώ χρησιμοποιώ τον Η/Υ του αδερφού μου, που έχει συνδεδεμένα 2 ζευγάρια ηχεία.

Όταν έχω ανοιχτά μόνο τα μπροστά, ακούγεται όπως ακριβώς το λες. Όταν όμως ανοίξω και τα 2, τότε ακούγονται κανονικά οι μηχανές , κόρνα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φίλε NISSOS XIOS ανήκω και ελπίζω να το έχεις καταλάβει στο fun club της δουλεία σου.Τι άλλο να αναφέρω.. σε ευχαριστώ για την ατέλειωτες ώρες που περνάς φτιάχνοντας αυτά τα αριστουργήματα και τα έχουμε και εμείς και αρμενίζουμε στο Αιγαίο.Σε παρακαλώ έαν μου το επιτρέπεις θα ήθελα έαν έχεις χρόνο και μπορείς να φτίαξεις κάποιο καράβι των Δυτικών Κυκλάδων και να γίνουν λίγο περισσότερο αληθοφανή τα λιμάνια, (βλεπ.λιμάνι Πειραιά).Αυτά συγνώμη έαν σου λέω πολλά .Και πάλι σε ευχαριστούμε.;)

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ έαν μου το επιτρέπεις θα ήθελα έαν έχεις χρόνο και μπορείς να φτίαξεις κάποιο καράβι των Δυτικών Κυκλάδων και να γίνουν λίγο περισσότερο αληθοφανή τα λιμάνια, (βλεπ.λιμάνι Πειραιά)

Με 10 ευρω την ωρα σου φτιαχνω οτι θες φιλε KARAVI:D,μονο που σχεδιαζω αργα αργα:PΣ ευχαριστω παντως,για μια ακομη φορα,για τα καλα σου λογια.

Dear dcr111 thanks again!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, σε ευχαριστώ πολύ για τον νυχτερινό φωτισμό. Αποψή μου είναι, οτι είναι ρεαλιστικότερο τώρα το πλοίο. Κατάφερες να μου ξαναδώσεις ενδιαφέρων για το VS....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...